Koka-alumīnija logu apraksts

Ar alumīniju apdarināti koka logi ir elegants un ērts risinājums, kas sniedz vairākas priekšrocības. Alumīnijs - tas nozīmē drošību, izturību. Koks - dabiskumu, siltumu un komfortu. Abu materiālu apvienojums garantē loga ilgmūžību, labu izskatu, ērtu ekspluatāciju un teicamu harmoniju ar jebkuru ēkas arhitektūras veidu un iekštelpu interjeru. Alumīnijs ir viegls, izturīgs, ekoloģiski nekaitīgs materiāls. Tam piemīt augsta noturība pret vides iedarbību. Alumīnijs nerūsē un nemazina savas teicamās fizikālās īpašības krasi mainoties temperatūrai. 

Koka logu rāmji un vērtnes no ārpuses tiek apdarināti ar krāsotām vai anodētām alumīnija uzlikām. Alumīniju krāso izmantojot mūsdienīgas pulverkrāsojuma metodes. Šādi var iegūt ne tikai vēlamo krāsas toni pēc RAL kataloga, bet arī koka vai akmens tekstūras imitāciju. Pulverkrāsojums ir ilglaicīgi noturīgs pret apkārtējās vides ietekmi, mehāniskiem bojājumiem, ultravioleto starojumu un mazgāšanu. RAL tonī krāsoto alumīnija rāmju stūra savienojumi ir metināti un pulēti pirms krāsošanas, tāpēc savienojuma šuve nav redzama. Diemžēl metinātais stūra savienojums nav iespējams anodētiem un tekstūrkrāsotiem profiliem.

Alumīnija apdares profili piejami dažādos vizuāli atšķirīgos stilos. Bez standarta Classic” ir varianti “Retro”, “Linear”, Soft Line” un “Integral”.  Koka profils pielāgots ALURON Gemini alumīnija apdares sistēmai. Papildus trešais blīvējuma kontūrs izveidots, lai droši novadītu lietus ūdeni vai kondensātu uz drenāžas kanāliem alumīnija rāmja apakšējā profilā. Tas arī uzlabo loga skaņas izolāciju un papildus samazina gaisa caurplūdi. Rāmja apakšējā daļā ir frēzējumi ērtai iekšējo un ārējo palodžu uzstādīšanai, pa perimetru iespējams iestrādāt gropes riģipša apdares montāžai.

Somu firmas TEKNOS koka logu apdares sistēma piedāvā videi draudzīgas ūdens bāzes lakas un krāsas. Standartā pieejami 54 lakas toņi un sedzošās krāsas pēc RAL vai NCS katalogiem.

Vācu firmas ROTO furnitūra ļauj logu atvērt, atgāzt vai nofiksēt mikro ventilācijas (ziemas vēdināšanas) stāvoklī. Verami un verami-gāžami logi iespējami arī ar slīpu vai arkveida augšdaļu, neveramu logu formai nav gandrīz nekādu ierobežojumu. Taisnstūrainiem logiem var izvēlēties slēpto, paralēli bīdāmo (PSK) vai salokāmi bīdāmo (FS) furnitūru.

 

 

Vēlies uzdot jautājumu?

Mēs sazināsimies tuvāko 2 darba dienu laikā.

Esmu iepazinies un piekrītu Privātuma politikai
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: gif jpg jpeg png bmp txt pdf doc docx odt xls xlsx.
Pievienot failu

Latvijā ražotus koka logus pasūti pie FLORA, sūtot ziņu vai zvanot uz 63026024

Pievienot failu